Віце-прем’єр України напише диктант

*

Сьогодні, 9 листопада, відбудеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, приурочений до Дня української писемності та мови. Радіодиктант напише і віце-прем’єр-міністр – міністр культури України В’ячеслав Кириленко, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Міністерства культури.

 

Взяти участь у заході запросили відомих українських митців, науковців, державних та громадських діячів, політиків і всіх бажаючих, хто прагне зберігати і розвивати рідну мову.

 

Місцем проведення диктанту вперше стане найбільша аудиторія Київського національного університету ім. Шевченка. Написання диктанту розпочнеться об 11.00. Пряма трансляція спецпроекту розпочнеться о 10:10 на Першому Національному.

 

Цьогорічний радіодиктант має на меті, окрім традиційного його написання, встановити у цей день радіомости з українцями в Австралії, Китаї, Польщі, Росії та Португалії.

 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності уже п’ятнадцятий рік поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову. Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови. Архів організаторів нараховує безліч диктантів, написаних пересічними українцями і відомими культурними та державними діячами, науковцями, політиками.

Еспресо.TV