Оголошено номінантів на премію Астрід Ліндґрен 2016

*

Оголошено список номінантів на премію імені Астрід Ліндґрен 2016 року. Імена 215 кандидатів із 59 країн світу, з-поміж яких, на жаль, немає України, було оприлюднено на Міжнародній книжковій виставці у Франкфурті. Пише БараБука.

 

За кого вболівати – вирішуйте самі. Чи то за Еріка Карла, чию «Дуже голодну гусеницю» цього року нарешті переклали українською, чи то за Квентіна Блейка, відомого за безсмертними ілюстраціями до книжок Роальда Дала, чи то за Ніла Ґеймана, який завжди розповідає посутні речі, чи то за авторку «Чарівника Земномор’я» Урсулу Ле Ґуїн, чи то Петера Сіса і його «Стіну», або ж за Ульфа Старка, «Диваків і зануд» якого ми врешті дочекалися українською, чи то за Джаклін Вілсон, чиєю «дівчачою» серією в перекладі Володимира Чернишенка вже давно зачитуються малі читачки, чи то за Мартіна Зузака, або ж за проект «Вся Польща читає дітям»…

 

Повний список кандидатів на одну з найпочесніших літературних премій у галузі дитячої літератури дивіться на сайті премії.

 

Нагадаємо, що торік премію Ліндґрен отримала організація PRAESA (Project for the Study of Alternative Education in South Africa), що пропагує дитяче читання в ПАР. що пропагує дитяче читання в Південній Африці.

БараБука