На Олімпійському відкриється книжкова виставка

*

Чи пам’ятаєте Ви, як книжно та затишно було на Книжковому МЕДВІНі у спортзалах? Чи знаєте Ви, що книжковий МЕДВІН повертається?

 

23-25 жовтня на НСК “Олімпійський” відбудеться Книжковий МЕДВІН, де за доброю традицією можна купити українську книжку та взяти автограф у авторів.

 

На Вас чекають книжки від більш ніж 70 видавництв, серед яких А-ба-ба-га-ла-ма-га, Видавництво Старого Лева, Генеза, Ярославів Вал, Зірка, Зелений пес, Час майстрів, Нора-друк, Ніка-центр, УМХ, та багато-багато інших. Перелік учасників виставки постійно оновлюється на сайті виставки.

 

У програмі виставки традиційно презентації нових книжок та зустрічі з авторами, серед яких класики Дмитро Павличко, Юрій Мушкетик, Павло Мовчан, а також знані та молоді творці сучасної української літератури. Програма виставки постійно  оновлюється.

 

Субота на виставці – Дитячий день. А це означає, що це день дитячих видавництв, дитячих журналів, які працюватимуть для задоволення своїх улюблених маленьких читачів.

 

Окрасою виставки стане рукодільна експозиція з майстер-класами, товарами для рукоділля та авторськими виробами наших майстрів.

 

Виставка працює 23-25 жовтня з 11.00 до 19.00 в залі під Фан-магазином на території стадіону «Олімпійський» (вхід від метро Палац спорту чи Олімпійська). Вхід вільний.

Сайт виставки.

Подія у Фейсбуці.

Друг Читача