Українська дитяча книжка увійшла до списку найкращих у світі

*

Книга «Війна, що змінила Рондо», яка була створена творчою майстернею «Аґрафка» і вийшла у «Видавництві Старого Лева», потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів «Білі круки». Пише Cultprostir.

 

Дитяча ілюстрована книга піднімає гострі теми, які сьогодні актуальні для України, і може стати приводом для вдумливої розмови з дітьми про те, що відбувається в країні та світі. «Війна, що змінила Рондо» перекладена французькою та словацькою мовами, на черзі – китайський, польський та корейський переклади. Книга увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015, отримавши спеціальну відзнаку журі у категорії «Нові Горизонти».

 

Міжнародний каталог «Білі круки»  – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу, який виходить щорічно з 1996 року. Серед критеріїв оцінки: літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення.

 

Книжка «Видавництва Старого Лева» втретє потрапила до міжнародного каталогу: у 2012 році сюди увійшла книга  «Казка про Старого Лева» Мар’яни Савки, а у 2014-му – «Хто зробить сніг» Тараса та Мар’яни Прохасько.

Cultprostir