Вийшла унікальна книга-путівник культурним Києвом

*

У рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа» був реалізований ще один масштабний проект − видання книги про культурні, архітектурні пам’ятки столиці, міські об’єкти, які задіяні в проведенні форуму сучасного мистецтва. Автори «Київської книжки» створили своєрідний критичний маршрут, в якому переплітаються архітектурний, культурологічний, історичний, художній і урбаністичний погляди на сучасний Київ. Пише Cultprostir.

 

Авторами видання стали художники, арт-куратори, мистецтвознавці. Серед них: Олександр Бурлака, Володимир Єрмоленко, Світлана Лібет, Добриня Іванов, Микита Кадан, Леся Прокопенко, Назарій Совсун та інші.

 

«Київська школа» − Київська бієнале 2015 − відбувається на 17-ти різних майданчиках у Києві. Кожен з майданчиків має свою історію та історії, які стали не просто обрамленням бієнале, але її складової. Кожен автор суб’єктивно розповідає історію того чи іншого місця − це може бути як переказ історій, розказаних директором Архітектурної бібліотеки або іронічний виклад легенди про смерть Віщого Олега, чия могила тоне в пагорбах району Татарка, або критичний текст про такий нещасливий район, як Воздвиженка. У поєднанні з фотографіями і картами, деталі яких змушують заново поглянути на давно знайомі простори, «Київська книга» стала одним з найважливіших проектів Київської бієнале 2015, який зумів відобразити Київ тут і зараз», − поділилася з Cultprostir Світлана Лібет, один з авторів книги.

Cultprostir