Податкова служба обшукала книжкову мережу Буква

87_main_ukr

Слідчі Держфіскальної служби у Києві провели низку обшуків за місцем зберігання та реалізації книжкової продукції, а також місцями мешкання працівників книжкової мережі Буква. Пише Новое Время.

 

Як повідомили у відомстві, обшуки пройшли у рамках досудового розслідування за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

 

Податківці стверджують, що вилучили документи, які підтверджують порушення податкового законодавства, книжкову продукцію, виготовлену з порушенням вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності, печатки, підприємств та фізичних осіб-підприємців, задіяних у протиправній діяльності, кошти в сумі 297 тисяч гривень та “інші предмети й знаряддя злочинної діяльності”.

 

Мережа Буква серед іншого, займається імпортом на територію України книжкової продукції із Російської Федерації.

Раніше повідомлялося, що в останні місяці зросла кількість обшуків компаній IT-сектора правоохоронними органами, які вилучають їх майно і часто паралізують роботу.

 

НВ повідомляло про обшуки 21 та 22 вересня у двох харківських IT-компаніях – NIX Solutions і Intego. Причому, в NIX Solutions повідомили, що під час “перевірки” постраждала їх співробітниця, у якої силоміць намагалися відібрати пропуск, але “все обійшлося забоєм”. 17 вересня повідомлялося, про обшук офісу компанії Divan.TV.

НВ