Українську дитячу книгу про війну презентували у Швеції

*

27 вересня завершив свою роботу книжковий ярмарок у Гьотеборзі − найбільший фестиваль літератури в Скандинавії. Вперше за історію незалежної України на ньому наша країна була представлена у стенді Об’єднання інститутів культури країн Європейського Союзу EUNIC (European Union National Institutes for Culture), де разом із провідними культурними інститутами Європи книги про Україну та твори, написані українськими авторами, були показані широкому загалу. Пише Сultprostir.

 

Свою вже відому європейському читачеві книжку «Війна, що змінили Рондо» про те, як пояснити дитині причини та наслідки війни презентували українські автори та ілюстратори Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»). Романа та Андрій фіналізували роботу стенду виступом для широкого загалу про видавничу справу в Україні від імені «Видавництва Старого Лева».

 

Події, присвячені Україні, були організовані Українським інститутом у Швеції, громадською організацією, яка вже другий рік проводить масштабні культурні заходи з популяризації української культури в країнах Скандинавії

Сultprostir