Російське видавництво хоче видати книгу про Донецький аеропорт

*

Головний редактор видавництва Corpus Варвара Горностаєва повідомила, що має намір видати книгу журналіста американського видання Los Angeles Times Сергія Лойка “Аеропорт”, в якій по хвилинах описані події останніх п’яти днів більш ніж 240-денної облоги Донецького аеропорту. Повідомляє Yakaboo.ua.

 

При цьому видавець відзначила, що розуміє всі ризики, пов’язані з виходом у Росії роману про російсько-українську війну.

 

“Я б хотіла видати книгу Сергія Лойко “Аеропорт”. Зараз веду перемовини з автором, агентом на цю тему. І в голові вже уявляю, на якому етапі все почнеться: до типографії, після типографії, магазини не візьмуть…”, – говорить Горностаєва.

 

У планах видавництва також випуск книги про історію України авторства гарвардського професора-історика Сергія Плохія.

 

“В нас море книг антиукраїнської спрямованості. Магазини таку літературу прекрасно виставляють на свої полиці. Проте я не пригадую ситуації, коли видавець випустив би книгу документальну або художню, не те щоб проукраїнську, а просто достовірну… Я зараз збираюся видати книгу не про поточні події, а про історію України, написану гарвардським професором-істориком Сергієм Плохієм, і з нетерпінням чекаю, що буде. Оскільки сам факт, що видавництво випускає книгу на українську тематику спокійну, історичну, вивірену, я точно знаю, що щось буде не так”, – охарактеризувала поточну ситуацію на російському ринку Варвара Горностаєва.

Друг Читача