У Львові пікетували харківське видавництво «Фоліо»

*

Під час урочистого відкриття 22-го Форуму видавців у Львові відбувся пікет. Пікети організовувала львівська громадська організація «Меморіал», яка протестувала проти книг харківського видавництва «Фоліо». Пише Zaxid.net.

 

У зверненні організації йшлося, натомість, про книжки російських видавництв, які з минулого року у Форумі видавців участі не беруть.

 

Щодо «Фоліо», то організатори пікету пригадали книжки Дмитра Табачника «Фашизм в Украине: угроза или реальность?», «Донецко-Криворожская республика: Расстрелянная мечта» Володимира Корнілова та інші. На плакатах пікетувальників можна було побачити обкладинку книги Платона Бєсєдіна, яка вже була в центрі скандалу між «Фоліо» та Спілкою письменників України. Натомість у заяві «Меморіалу» про неї не йшлося.

Директор видавництва Олександр Красовицький на своїй сторінці у Facebook заявив, що такі інформаційні війни починаються відразу після кожної «військової» книги «Фоліо». «Це – реакція на «Іловайськ» Положія та «Художник війни» Максима Бутченка», – вважає Красовицький. Також він вважає, що за такими акціями стоїть ФСБ. Також директор «Фоліо» пообіцяв звернутися зі скаргою до СБУ.

Zaxid.net