Виходить книга про те, як не збожеволіти під час війни та революції

*

Видавництво «Віват» випускає книгу «Збережи свідомість…» педагога, історика і практикуючого гештальт-психолога Євгена Медреша, де автор ділиться з читачем рецептами, як зберегти в собі людяність під час тих переломних соціальних потрясінь, через які сьогодні проходить Україна.

 

«Книжка надзвичайно важлива для нас, тому що вона — своєрідний інструмент психологічної реабілітації для всього українського суспільства. Автор як практикуючий гештальт-психолог щодня стикається з реальними життєвими історіями, людськими переживаннями, має справу з величезним масивом інформації. У книжці він узагальнює багато ситуацій і дає дієві поради, як за нинішніх обставин не збожеволіти, залишитися мислячою адекватною людиною», − говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

 

Книга «Збережи свідомість…» побудована на відомих конфліктних діалогах, у центрі яких − події, що відбуваються в Україні (революція, війна). Кожен читач зможе відзначити, що останнім часом неодноразово стикався з аналогічними ситуаціями в житті і навіть брав у них участь. При цьому в книжці весь час чутно голос автора, що ставить учасникам конфлікту природні запитання, над якими варто задуматися.

 

Презентація книжки відбудеться у рамках «Форуму видавців у Львові», якій відбуватиметься з 10 по 13 вересня.

Cultprostir