У Києві презентують культову трилогію «Атлант розправив плечі»

*

 

У клубі «Наш Формат» (пров. Ч. Бєлінського, 5) 3 вересня о 19:00 відбудеться презентація всієї трилогії Айн Ренд «Атлант розправив плечі».

 

Читайте також: Атланти нової Америки

 

Презентуватимуть книгу, а також розкажуть про сучасних українських атлантів,  співзасновник Нової ПоштиВолодимир Поперешнюк, директор видавництва Антон Мартинов та  підприємець Віталій Демянюк.

 

«Атлант…» – magnus opus Айн Ренд, який вона писала 12 років. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, що змінила життя американських читачів. Бурхливі обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, на ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки:«Несуперечність», «Або-або, «А є А». В останній частині свого фундаментального роману ідей Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обу­рення — один крок.

 

Книга вийшла у видавництві «Наш Формат». Найгучніший роман американської літератури українською переклала Софія Андрухович. Приголомшливий успіх трилогії серед українських читачів, обговорення бестселера Ренд в українських медіа й рекомендації Президента України прочитати «Атланта» свідчать про те, що роман співзвучний сучасному українському суспільству. Видання «The Economist» трактує феномен успіху трилогії Ренд так: «Щойно уряд починає втручатися в діяльність ринку, люди кидаються купувати книжку Ренд. Чому? Причину цього явища добре пояснює назва нещодавно сформованої групи в соціальній мережі Facebook: “Читав сьогоднішні новини? Це наче «Атлант розправив плечі» відбувається в реальному житті”».

Друг Читача

  • гость

    Во время Великой депрессии 5 апреля 1933 года Президентом США Франклином Рузвельтом был издан Указ 6102 о фактической конфискации у населения и организаций золота, находящегося в слитках и монетах. Все находящиеся на территории США физические и юридические лица (в том числе иностранные граждане и компании, хранящие золото на территории США), за редким исключением, были обязаны до 1 мая 1933 года обменять золото на бумажные деньги по цене 20,66 долларов за тройскую унцию в любом банке на территории США, имеющем право принимать золото. Затем министерство финансов девальвировало доллар на 69 процентов, повысив цену золота до 35 долларов за унцию.