Фотоархів Ернеста Хемінгуея виклали в мережу (ФОТО)

*

Ернест Хемінгуей (Ernest Hemingway) – не лише культовий американський письменник, а й людина, яка ще в ХХ ст. стала живою легендою і зразком для наслідування в поведінці, одязі, зовнішності. Нещодавно була оцифрована частина його особистого архіву, який зберігається в бібліотеці Джона Кеннеді (John F. Kennedy Presidential Library) в Бостоні. Ця колекція – справжній скарб для шанувальників Хемінгуея, адже вона містить не лише рідкісні фотографії, а й листи, квитанції, рибальські журнали, книги та інші документи.

 

Хемінгуей – лауреат Нобелівської і Пулітцерівської премій, неоднозначна постать у світі літератури та журналістики, гедоніст за переконаннями і марнотратник життя на думку оточуючих. Інтерес до його персони не слабшає з роками. Тому поява в мережі оцифрованих фото зі старих альбомів письменника в перші ж хвилини прикувала увагу тисяч користувачів.

 

Що робить життя осмисленим і цікавим? Для американського прозаїка це був кураж. Хемінгуей вмів отримувати задоволення від життя і цілком віддаватися своїм пристрастям. А їх у нього було кілька: полювання, рибна ловля, випивка і корида.

* * *

* * * *

* * * * *

Gazeta.ua