У серпні вийде друком нова книга Фоззі

*

У перші дні серпня шанувальників творчості Олександра «Фоззі» Сидоренка очікує приємний сюрприз – виходить друком його нова книга «Сопровождающие лица».

 

Книга Фоззі «Сопровождающие лица» вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Історія розгортається всередині дев’яностих років навколо, вже знаного за попередніми книгами, Діми Ципердюка з Євпаторії. Тогочасний Крим, як і вся Україна – переживає час злетів і падінь, шансів і невдач. Аромат соєвого м’яса на сковорідці, драні кросівки, спортивні костюми, сигарети «More» і лікер «Amaretto», наркотики, рекет, мафіозні розбірки, будні кримської міліції, аферисти усіх мастей і «гомо совєтікус» в усіх його варіаціях. Діма Ципердюк, він же Ципа, кидає ятку на базарі та подається в журналісти. Першого дня опинившись у шаленому вирі подій, Ципа виявляє винахідливість, гідну великого комбінатора. І те, що для іншого надзвичайна ситуація, для нього дрібні неприємності і нові можливості.

 

Незвичайні пригоди тих часів, як і все життя початку дев’яностих, стимулювали до розвитку у людей дві основні до виживання риси – винахідливість та незламність, саме вони найбільше закарбувалися в характері головного героя Діми Ципердюка. Прочитавши нову книгу Фоззі «Сопровождающие лица», блогер Сергій Іванов написав: «Ця книга – це афоризми та атмосфера тієї самої неусвідомлено здобутої свободи. Свободи людей, яким нічого втрачати».

Друг Читача