На ГОГОЛЬFEST відкриють “Книжковий квартал”

*

У 2015 році у рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, що відбуватиметься у Києві на Національній кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка з 17 до 27 вересня, буде реалізовуватися проект «Книжковий квартал» – ярмарок книг та періодичних видань, презентація книгарень, видавництв, арт-просторів у рамках літературної програми фестивалю ГОГОЛЬFEST 2015. Пише Cultprostir.

 

«Книжковий квартал» діятиме протягом усіх днів фестивалю. На його території відбуватимуться презентації, майстер-класи, школи, тренінги, зустрічі. Локацією проекту стане цілий будинок із системою кімнат, що знаходиться у самому серці кіностудії.

 

«Спроби запропонувати відвідувачам купувати під час фестивалю книжки були і раніше, однак переїзд на іншу локацію, де є класний будинок, ніби спеціально збудований під проект, наблизив плани до реалізації. Ідея зробити новий тип маркету, де відвідувач зможе залишитися для того, аби спокійно погортати книжку, поспілкуватися, зачепитися за візуальну складову, а кожна кімната будинку буде унікальною, належить Владиславу Троїцькому. Мета проекту − дати можливість видавцям привезти та розповісти киянам про друковані під форум новинки, книгарням − занурити в свій світ, арт-просторам − створити відмінну реальність. Книжковий квартал − більше ніж маркет чи майданчик, це окрема, насичена подіями, людьми, своєю історією програма», − пояснила Cultprostir куратор проекту «Книжковий квартал» та літературної програми ГОГОЛЬFESTу Настасія Євдокимова.

Cultprostir