Українська письменниця отримала престижну італійську премію

*

Українська письменниця Катя Петровська здобула італійську літературну премію “Strega Europeo 2015”. Про це пише Еспресо.TV з посиланням на сайт премії “Strega Europeo 2015”.

 

До числа фіналістів увійшли п’ятеро письменників з Іспанії, Бельгії, Франції та Німеччини, твори яких нещодавно перекладені та видані в Італії.

 

Українська письменниця отримала 11 голосів із 23. Журі складалося із письменників, переможців та фіналістів “Strega Europeo”. Книгу “Можливо, Естер” Катя Петровська написала німецькою, її також було перекладено італійською мовою.

 

“Якби я написала роман українською, він би став мемуарами. Натомість німецькою, там є і я, і мене нема. Німецька – фіктивна частина книги. Мова не винна. Особи, які використовують її, мають нести відповідальність. Моя історія рухається різними локаціями між мною і “не мною””, – сказала Петровська.

Катерина Петровська – українсько-німецька письменниця та журналістка. Проживає в Берліні. У 2013 році одержала одну з найзначніших німецькомовних літературних нагород — Премію Інгеборг Бахман.

Espreso.tv