На Байковому кладовищі проведуть літературну прогулянку

*
Щоб зрозуміти живих, інколи треба навідатись у гості до мертвих. Літератури це також стосується. Команда літературного путівника «Їздець» розпочинає серію екскурсій у Києві та запрошує всіх небайдужих до книжок і цвинтарів на прогулянку Байковим кладовищем у компанії літературознавця і видавця Ростислава Семківа.
 
Що особливого було у шістдесятниках, який зв’язок між Олесем Ульяненком і Михайлиною Коцюбинською, як іронія долі роз’єднала з чоловіком Ванду Василевську і зробила головою родини Лесю Українку – відповіді на ці питання можна знайти на цвинтарі, де змішалися покоління та епохи. А ще – помилуватися гробівцями 19 століття, принести квіти улюбленим письменникам і, як не крути, подумати про вічне.
Для участі у літературній прогулянці «Байкове кладовище: від Лесі до Пако» просимо вас зареєструватися за посиланням.
Початок екскурсі 17:00 в суботу 11 липня. Наша прогулянка триватиме 2,5 години. Вартість екскурсії становить 90 гривень. Реєстрація триває до 13:00,  11 липня 2015 року включно. Зустрічаємось о 17:00 біля метро «Палац Україна» з боку Палаца.
Для вашої зручності радимо вдягнути довгі штани / спідниці – рослинність на Байковому буйна і місцями колюча. Головний убір і пляшка води теж не зайві 🙂
Деталі програми доступні за посиланням.
Якщо у вас є питання, пишіть нам на yizdetz@gmail.com або дзвоніть за номером 099 417 25 62
Друг Читача