Міністерство оборони заснувало літературну премію

*

Міністерство оборони заснувало щорічну премію імені Богдана Хмельницького у розмірі 10 тис. грн за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва, а також у публіцистиці та журналістиці. Про це пише Newsru.ua з повідомленням на сайт Міноборони.

 

“У Міністерстві оборони України засновано премію імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва. Згідно з положенням, премію присуджують щорічно за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які спрямовані на підвищення престижу ЗСУ, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців та молоді національної самосвідомості, почуття патріотизму і вірності військовим традиціям українського народу”, – сказано в повідомленні.

 

Дві премії в розмірі 10 тис. грн кожна будуть присуджувати громадянам України на конкурсних засадах до дня ЗСУ 6 грудня.

 

Претендентів на отримання премії будуть висувати національні спілки України, інші творчі спілки та асоціації, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства.

 

Newsru.ua