Сергій Жадан збирає гроші на нові музичні інструменти

*

Сергій Жадан ініціював збір коштів, аби придбати нові музичні інструменти для гурту «Жадан і Собаки». За сто днів потрібно зібрати 147 000 гривень. Пише Cultprostir.

 

«Ми з «Собаками» протягом останнього року відіграли багато благодійних концертів. Збирали кошти на лікарні, допомагали пораненим, привозили допомогу дітям. Сталося так, що тепер ми самі потребуємо допомоги, – розказує Сергій Жадан, – 9 червня, після концерту в Кракові, у нас викрали музичні інструменти – дві гітари й клавіші. Ми вирішили не скасовувати тур і відіграти подальші концерти на позичених інструментах. Не надто зручно, проте відчуваємо певні зобов’язання перед слухачами. Тож поки що граємо на тому, що трапляється знайти в друзів та знайомих. Попереду в нас кілька виступів на фестивалях, а головне – з осені ми плануємо роботу над новим альбомом. Чужими гітарами обійтися важко, тож вирішили звернутися за допомогою до всіх, хто ходить на наші концерти, слухає наші записи, чекає на новий альбом. Ми починаємо збирати кошти на купівлю нових інструментів. Маємо за сто днів зібрати коло 147 000 гривень. Плануємо купити саме такі гітари й клавіші, які в нас були. Дуже розраховуємо на вашу підтримку та солідарність. Заодно й побачимо, наскільки те, що ми робимо, комусь потрібне».

 

Переказати можна будь яку суму. Але за внесок від 200 гривень на благодійника чекають подарунки від команди.

 

Нагадаємо, у 2008 році Жадан і «Собаки в Космосі» випустили спільний альбом «Спортивний клуб армії», до якого увійшли читання Жадана власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця продовжилася у вигляді спільних виступів (зокрема гастрольний тур 2011 року з виступами в Києві, Познані, Тюбінгені та Празі). В березні 2012 року Жадан та «Собаки» презентували програму «Зброя пролетаріату», в якій колишні «романтичні балади та композиції з присмаком легкої сатири змінилися динамічнішим звучанням та гостросоціальною лірикою».

Cultprostir