Український філософ прочитає лекцію про радість і біль у літературі

*

7 липня о 19-30 у київській книгарні-кав`ярні “Хармс” відбудеться лекція філософа Володимира Єрмоленка за матеріалами книжки “Далекі близькі”.

 

Біль і радість: як вони скеровують наше життя? Що з них породжує творчість, а що вбиває? Письменники і філософи пишуть, коли їм боляче чи коли їм добре? Як можна біль перетворити на радість? Рани на квіти, нестачу на багатство? Є література, яка абсолютизує біль, але є література, яка абсолютизує насолоду. Що нам може більше допомогти?

 

«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. Це книжка про людей та їхні життя, їхні болі й радості – і водночас про сенси, що їх ці люди витворювали зі свого досвіду. Це книжка про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду – на перевагу. Про те, як далекі класики можуть раптом стати близькими – як друзі, як рідні.

*

Купити книгу.

Читати рецензію. 

 

Володимир Єрмоленко – філософ, публіцист, есеїст, доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук (Київ, 2009 р.), старший викладач Києво-Могилянської академії.
_________________________________________
Дата: 7.07
Місце: Хармс
Початок: 19.30
Адреса: Володимирська, 45а Будинок вчених (тильна сторона будівлі )
Як дістатися.

Вхід: вільний

Сайт. Подія у ФБ.

Для того щоб відвідати лекцію, необхідно заповнити форму реєстрації за цим посиланням.

Друг Читача