У парку Тараса Шевченка відбудеться “Книгосад”

*

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів в партнерстві з ТОВ «Народна справа» ініціюють проведення Книжкового ярмарку «Книгосад», на якому будуть представлені малі видавці. Повідомляє Читомо.

 

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів постійно виступає ініціатором та організатором культурних заходів, що мають на меті створення сприятливих умов для ефективної діяльності по забезпеченню населення вітчизняним духовно-матеріальним продуктом — книгою, зростання її ролі у культурному житті країни.

 

З початку 2015 року Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів виступила співорганізатором культурних фестивалів «Мистецьке коло» та «Історичне коло», які мали формат поєднання презентаційних марафонів та книжкових ярмарків. «Історичне коло» проходило у парку Тараса Шевченка 15 травня 2015 року. Цей захід засвідчив надзвичайну зацікавленість киян та гостей Києва у проведенні книжкових ярмарків на території центральних міських парків, зокрема, парку імені Тараса Шевченка, як головної паркової артерії міста.

 

У ярмарку візьме участь стенд малих видавців України, організаторами його виступає проект Читомо, серед видавництв ви знайдете книжки Люта справа, Леополь, Тімпані, Читаріум, Люблю каву, Братське, Час майстрів, Коза, Медуза тощо.

Подія на Фейсбуці

Читомо