Кількість читачів друкованих книг зростає

*

Останні американські та британські дослідження довели, що друкована книга не лише залишається популярною, але й збільшується кількість читачів, зацікавлених саме у паперових виданнях, а не електронних аналогах. Пише ВСЛ з посиланням нам Ploughshares.

 

Американська асоціація книготорговців опублікувала інформацію про збільшення кількості книжкових магазинів, а також про збільшення учасників книжкових виставок та фестивалів, як-от BookExpo America та Книжкова виставка на Мангеттені. Також статистика показує, що все більшим попитом користується купівля друкованих книг в інтернет-магазинах.

 

Про зростання попиту на паперові книги говорять і британські аналітики. У матеріалах «CEO Moleskin» йдеться про те, що електронні видання сьогодні є чимось буденним, тому люди все частіше повертаються до традиційної паперової книги. Вона для них є можливістю зайнятися чимось відмінним від щоденних справ та відпочити.

 

Психологи та неврологи, спираючись на низку досліджень, переконані, що читання друкованої книги більш корисне, а зміст краще запам`ятовується.