Український музикант-карикатурист збирає гроші на книжку

*

Лідер відомого музичного гурту Ot Vinta!, художник-карикатурист Юрій Журавель розпочав збір коштів на видання другої книги шаржів «Карикадурка» за допомогою краудфандингової кампанії. Стати одним з доброчинців може кожен бажаючий. Видання книги заплановано на вересень, вже зібрано майже половину необхідної суми, яка становить 345 000 грн. Пише Сultprostir.

 

Другий том популярного видання складатиметься з наступних розділів: доленосні історичні події, видатні українці, світові зірки, великі політики, трохи шкідників, кольорові картинки, невеличкий навчальний посібник зі створення шаржів. За словами автора, скоріше за все книга вийде друком у луцькому видавництві «Ініціал».

*

Купити першу книгу карикатур.

 

«В другій книзі вже традиційно буде купа шаржів на політиків. Нововведенням стане своєрідний календар – дванадцять визначних битв за Рідну землю, які дають зрозуміти, як часто ми давали копняка москалям. Крім того до другого тому увійдуть і шаржі на мене, які створювали друзі та знайомі. Стосовно грошей, то я не хочу звертатися до якихось спонсорів, державних чи партійних організацій. Адже під мій олівець може потрапити будь-хто, я хочу, щоб руки у мене були розв’язані. Доброчинцями стають звичайні пересічні українці, цим я собі ще раз ніби доводжу, що книга потрібна, затребувана. Зараз збір коштів йде по плану», ˗ прокоментував дляCultprostir Юрій Журавель.

Сultprostir