Журналіст Олексій Бобровников представить книгу про невідому Грузію

бобровников

Український журналіст Олексій Бобровников у 2011-2013 роках жив і працював у Грузії, за цей час проїхав всі незвідані туристами та мандрівниками куточки цієї чарівної країни. Усі свої враження, емоції та фото від мандрівок зібрав у своєрідний путівник Кавказом книгу «Краями Грузії», яка на початку червня вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Перша презентація книги пройде у Києві 15 червня о 18:00 в Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

 

«Краями Грузії» — це мандрівка разом з Олексієм Бобровниковим цією неймовірною країною: від Тбілісі до Батумі, з Колхіди — до Местії і Вільної Сванетії, гірською Аджарією і країною пшавів. Вісім маршрутів, якими пройшов автор — чарівні легенди, відомі й малознані, дивні традиції, прості та водночас неймовірні люди, які зустрілися на його шляху.

 

Авторський путівник Кавказом, сповнений іскристого гумору та справжньої любові до цієї землі, захопить із першої сторінки, і, як і автор, ви до безтями закохаєтесь у країну величних гір, кришталевих джерел і справжніх людей. Після прочитання виникне лише одне бажання — туди повернутися і вже на власні очі побачити коштовні скарби Країни вовків…

 

Легендарний грузинський актор Вахтанг Кікабідзе одним з найперших ознайомився з книгою «Краями Грузії» і емоційно зазначив: «Цей хлопець повторив те, що сто п’ятдесят років тому зробив Дюма, — він проїхав Кавказ, подивившись на нього на свіже око. Хороше чтиво, дуже живе».

Друг Читача