Українську дитячу книжку охоче видають за кордоном

*

Книга видавництва «Віват» «Пластилінові дива», автором якої є Марія Макаренко, стає справжнім світовим хітом. За минулий рік права на її видання продані декільком країнам, а сумарний надрукований наклад уже перевищив 100 тисяч примірників.

 

Нещодавно стало відомо, що відтепер книга прийшла і до німецьких дітей: 20 тис. примірників «Пластилінових див» надруковані в Німеччині.

 

Як повідомлялося раніше, минулого року «Пластилінові дива» вийшли друком у Китаї накладом більше 60 тисяч примірників у вигляді декількох номерів дитячого журналу. В Україні «Пластилінові дива» видані накладом 30 тис. примірників.

 

На черзі випуск книги в Словаччині, Румунії, Молдові, Росії та Польщі, де є видавництва, які вже придбали права на неї.

 

Книга «Пластилінові дива» вчить малюків створювати справжні шедеври з пластиліну, вона містить покрокові інструкції з ліплення і спрямована на розвиток дрібної моторики дитини, посидючості та креативності.

 

За словами генерального директора видавництва «Віват» Юлії Орлової, такий успіх книги є «певною мірою проривом для видавництва». «Вихід зі своїм інтелектуальним продуктом на світовий ринок — одна з головних стратегічних ліній «Вівата», і наш досвід уже свідчить про те, що якісна українська книга є конкурентоспроможною в глобальному світі», — зазначила вона.

Друг Читача

Придбати книгу.