З “Гри престолів” зроблять розмальовку для дорослих

*

Американське видавництво Bantam Books анонсувало розмальовку, засновану на телесеріалі «Гра престолів» та серії книг Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я». Проект охарактеризований як «книжка для дорослих», повідомляє The Los Angeles Times.

 

Розмальовка міститиме 45 оригінальних чорно-білих ілюстрацій із зображенням персонажів романів Мартіна, символів, відомих місць дії і сцен. Її планують випустити в жовтні 2015 року.

 

Перший роман Мартіна вийшов у 1996 році. У квітні 2011-го канал HBO запустив серіал «Гра престолів», кожен сезон якого приблизно відповідає одній або двом книгам циклу. Проект є одним із найдорожчих у жанрі фентезі. Телеверсія «Гри престолів» двічі номінувалася на премію «Еммі» і отримала нагороду «Х’юго» за кращу постановку. Зараз транслюється п’ятий сезон.

 

Розмальовки для дорослих – нове захоплення, що набирає популярність у всьому світі. Наприклад, книги Secret Garden і Enchanted Forest від шотландської художниці-ілюстратора Джоани Басфорд, опубліковані в 2014 році, стали лідерами продажів інтернет-магазину Amazon.com. В Україні ці розмальовки видало львівське «Видавництво Старого Лева».

*

Купити розмальовку.

Zaxid.net