Найповніша збірка віршів Жадана вийде у червні

*

«Господь симпатизує аутсайдерам» – саме під такою назвою виходить книга, яка міститиме найповнішу збірку віршів Сергія Жадана. Цей приємний подарунок усім шанувальникам творчості письменника вийде друком на початку червня у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Перша презентація книги пройде у Харкові 26 червня о 19:00 у креативному просторі Spalah (вул. Демченка, 6).

 

Поезія Сергія Жадана давно стала своєрідною візитівкою сучасної української літератури. Книга «Господь симпатизує аутсайдерам» – це 10 поетичних збірок під однією обкладинкою – найповніше на сьогодні зібрання творів найулюбленішого українського поета. Від 1995-го до 2014-го – вірші з 10 видань, велика кількість з яких навіть не лишилося у друкованому виді та продажі. До книги «Господь симпатизує аутсайдерам» увійшли твори з: Цитатник (1995), Пепсі (1998), Балади про війну і відбудову (2001), Історія культури початку століття (2003), У.Р.С.Р. (2004), Марадона (2007), Ефіопія (2009), Лесбійки (2009), Вогнепальні й ножові (2012), Месопотамія (2014). Ліричні, піднесені, меланхолійні, радісні, щемливі, медитативні, пронизливі, незнайомі і наново відкриті для себе вірші. Читачам залишиться лише відкрити книгу й плити на хвилях літер, пірнати у вир слів, жадібно хапати повітря та слухати, слухати…

 

З нагоди виходу книги «Господь симпатизує аутсайдерам» Сергій Жадан зазначив:

«Книга містить всі вірші, які я написав, крім “Життя Марії”. Книга цікава хоча б тим, що дає можливість подивитись, як це все виглядало 20 років тому, і наскільки все це змінилося сьогодні. Для мене це дуже важлива збірка, як це дивно не звучить – це як родинний альбом, в якому є фото всіх твоїх рідних та близьких».

Друг Читача