У Києві читатимуть листи Коцюбинського з острова Капрі

*
12 червня о 21:00 в Арт-дворику Українського медіа центру (вул. Хрещатик, 2) відбудеться показ «il Caprese»: листи Коцюбинського з острова Капрі, медіавистави-закриття Міжнародного фестивалю оповідання Інтермецо, який проходив 22-24 травня у м. Вінниця.

 

Острів Капрі став зламною географічною точкою в житті Михайла Коцюбинського. Текст медіавистави поєднав у собі два полярні жіночі образи – Віри Коцюбинської та Олександри Аплаксіної, листи до яких, на тлі природних красот острова Капрі демонструють внутрішню трансформацію одного з найпомітніших письменників української літератури ХХ століття.

 

Саме після відвідин Капрі Михайло Коцюбинський напише свої найкращі новели – «Подарунок на іменини», «Коні не винні», «Цвіт яблуні», «Сон». Італійський острів відкрив Коцюбинському Європу, а Європі – Коцюбинського.

 

Оксамитовий голос радіо-ведучого Данила Хомутовського перенесе всіх на капрійське узбережжя, у місто Мессіна, і занурить у процес написання зламного для української літератури «Подарунка на іменини». Проведе на віллу до Максима Горького і вкине у нурти народних острівних свят під калейдоскоп строкатих колажів від віджея Світлани Рейніш. Музичне панно з капрійських народних мотивів, найпопулярніших італійських пісень та сучасних електронних ритмів готує ді-джей Антон Quarkmonk Дегтярьов.

Медіа-вистава «il Caprese»: листи Коцюбинського з острова Капрі» в рамках проекту «Культурна дипломатія між регіонами України»
12 червня, Арт-дворик Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2), початок о 21:00
Бронювання місць за телефоном +38 093 339 76 46, та за адресою intermezzofest@gmail.com
Благодійний внесок для перегляду вистави до фонду проекту «Культурна дипломатія між регіонами України» від 50 грн. В  рамках проекту відбудеться тур медіа-вистави «il Caprese» регіонами України.
Організатори: Український кризовий медіа-центр в рамках проекту «Культурна дипломатія між регіонами України», Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo»
Інформаційні партнери: Український кризовий медіа-центр, Радіо «Аристократи», Платформа, Cultprostir.ua, Hromadske.art