У Львові будують сучасну книгозбірню імені Андрея Шептицького

На території Українського католицького університету стартували роботи зі зведення першої за часів незалежності України Бібліотеки УКУ імені митрополита Андрея Шептицького.

 

Спільнота університету у соціальній мережі Facebook поділилася першими досягненнями будівничих.

*

Зараз чинна книгозбірня вишу є однією із провідних університетських бібліотек України, що спеціалізується в гуманітарній сфері. Головною її місією є надання членам української академічної спільноти зручного доступу до високоякісних сучасних академічних ресурсів.

 

Бібліотека регулярно поповнюється найновішими науковими і навчальними виданнями з України та із закордону. На сьогодні книгозбірня УКУ налічує понад 100 тисяч монографій, декілька сот титулів періодичних видань, приблизно половина із яких – іноземними мовами (англійською, французькою, німецькою, італійською, польською та російською). Багато цінних наукових праць, що зберігаються у нашій бібліотеці, є унікальними і не представленими у жодній іншій з бібліотек України.

 

Усі ці літературні та наукові надбання будуть зосередженні у бібліотеці, яку зводять зараз.

 

Як повідомляв ZAXID.NET, 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького цьогоріч вперше відзначається на державному рівні, саме тому низка як духовних так і світських установ стараються долучитися до вшанування життя та поступу єпископа.

Zaxid.net