У Києві відкрили платну бібліотеку (ФОТО)

*

Днями на вул. Воздвиженській, 9-19 відкрилася бібліотека нового формату – BOtaN, повідомляє Хмарочос з посиланням на AIN.ua. Читати тут можна, лежачи у гамаку, простір облаштований розетками, працює Wi-Fi, за бажанням сюди можна приходити попрацювати у тиші.

 

Усі книги у бібліотеці розділені по категоріях: «Досвід», «Особистість», «Наука», «Художня література», «Справа». У пріоритеті – книги про бізнес та лайф-стайл, біографії людей та історії компаній, науково-популярні праці. Засновники проекту – однодумці, які вірять у те, що навчатися та розвиватися можна і потрібно постійно. Ідея проекту виникла з концепції LLL – Life Long Learning.

 

У бібліотеці є робочі місця – крісла, гамаки, торшери, буфет з напоями та десертами та інтернет. Проте простір навряд чи перетвориться на ко-воркінг – тут немає кімнат для переговорів. Один з головних елементів – тиша.

Screen-Shot-2015-05-27-at-10.13.28-AM

Серед бізнес-літератури тут є лише книги, яким не більше п’яти років і тільки маст-ріди, зазначає керуюча проектом, Альона Іванова.

 

Вартість користування бібліотекою – 30грн/год або 1400 грн – безлімітний місячний абонемент. Проект соціально-орієнтований, проте команда засновників сподівається, що він окупиться.

Facebook-сторінка BOtaN.

Хмарочос