На днях науки в Києві популяризуватимуть літературознавство

*

У рамках проекту популяризації науки «Дні науки. Весна-2015», який охопив Львів, Харків і Київ, 26 та 27 травня відбудеться низка подій, організованих Інститутом літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Пише Сultprostir.

 

На заходах можна буде дізнатися про діяльність установи, новітні підходи до вивчення літератури, про вплив на неї масової культури, заглибитися у секрети поетичної творчості, послухати про розвиток різноманітних прозових жанрів та багато іншого. Обмін інформацією відбуватиметься у форматах дискусій, лекцій, круглих столів. Серед учасників: Микола Жулинський, Раїса Мовчан, Марина Муляр, Олександр Михед, Ярина Цимбал.

 

«Представники різних відділів інституту і водночас різних галузей літературознавства познайомлять слухачів із перспективними напрямками сучасної науки про літературу, найновішими українськими дослідженнями літератури фентезі,  спробують окреслити місце художнього слова у нинішньому динамічному і мультимедійному світі. Приходьте і переконайтеся, що літературознавство − це цікаво, потрібно і захопливо!» − запросила член оргкомітету Людмила Бербенець.

Сultprostir