У Вінниці відбувся перший Міжнародний фестиваль оповідання Intermezzo

*

24 травня у Вінниці завершив свою роботу перший Міжнародний фестиваль оповідання Intermezzo, популярність і затребуваність якого довели необхідність децентралізації культурних заходів, які мають проводитись не лише у Києві, Львові чи Одесі, а й в інших обласних центрах. Пише Cultprostir.

 

У рамках фестивалю відбулись читання оповідань, зустрічі з письменниками, перформанси, концерти, покази відеопоезії. Однією із найяскравіших подій стала зустріч з відомим польським режисером Кшиштофом Зануссі та презентація його нової стрічки. Також серед гостей і учасників Intermezzo Short Story були Оксана Забужко, Євгенія Кононенко, Міленко Єргович, Софія Андрухович, Юстина Чеховська, Вікторія Амеліна, Юлія Стахівська, Олег Коцарев, Ірина Цілик, Алевтина Кахідзе.

 

«Фестиваль готувався трохи більше року, протягом цього часу знаходилися партнери, запрошувалися гості, відшліфовувалася концепція. Деякі події я очікувала з особливими сподіваннями, які дійсно справдились. Наприклад, подорож Бугом на пароплаві з Оксаною Забужко, яка зробила такий аналіз творів Коцюбинського, який надав мені велику кількість матеріалу для роздумів у підготовці наступного фестивалю. До нас приїхало багато гостей з Києва, Львова, Варшави. Сприяло все – погода, Вінниця, Коцюбинський, чиє сучасне, проєвропейське слово протягом фестивалю надавало особливої емоційності», − підбила підсумки автор ідеї та директор Міжнародного фестивалю оповідання Intermezzo Ірина Вікирчак.

Cultprostir