Оголошено конкурс на найкращий твір про сучасних дітей

*

Українське дитяче видавництво «Фонтан казок» оголошує «літній» всеукраїнський конкурс для письменників «Напишіть про мене книжку!». Повідомляється на сторінці у Facebook.

 

У літературі для дітей дуже важливо, щоб юний читач «упізнавав себе» в героях книжок – як то кажуть, ріс разом із цими героями. Однак в українській дитячій літературі, на жаль, останнім часом таких текстів обмаль. Нашим письменникам на зустрічах у бібліотеках і школах не раз доводиться чути від маленьких читачів: «Напишіть про мене книжку!» І це слушно: адже світ сучасної дитини дуже цікавий, а її прагнення незмінно звернені в майбутнє, що відкриває перед письменниками неабиякі художні можливості.

До участі запрошуються як відомі письменники, так і дебютани. Також один автор може подавати на розгляд кілька творів, які відповідають умовам конкурсу, – кожен із цих творів оцінюватиметься окремо.
Умови конкурсу :
– за жанром це має бути повість – психологічна, пригодницька, фантастична, фентезійна, проблемна тощо, але саме повість, себто цілісна історія, а не збірка оповідань чи казок, хоч би й з одним і тим же героєм;
– у центрі оповіді має бути образ сучасної дитини – її світ, її життя, її мрії і прагнення, її уявлення про майбутнє;
– орієнтовна читацька авдиторія: діти середнього шкільного віку;
– обсяг тексту: від 70 до 120 тисяч комп’ютерних знаків із пробілами;
– мова твору: українська; тексти іншими мовами не розглядаються;
– твір раніше не виходив окремою книжкою, а чи складовою книжки (публікація в літературних журналах усього твору чи його частини не є перешкодою для того, щоб подати твір на конкурс).
Тексти на конкурс приймаються з 1 червня по 31 серпня 2015 року.
Подавати їх слід в електронному вигляді у форматі doc, docx, rtf або pdf на електронну адресу concurs@fontan-book.com (скринька працюватиме з 1 червня). Разом із текстом в окремому файлі такого ж формату автор подає відомості про себе, обов’язково: ім’я і прізвище та контактну інформацію – телефон і мейл. Увага: у файлі з текстом конкурсної повісті не слід вказувати жодних відомостей про автора!
Склад журі:
– Юрій Бедрик, письменник, літературний редактор;
– Олена Забара, експерт із дитячої літератури;
– Оксана Проселкова, учитель української мови і літератури, м. Краматорськ;
– Ксенія Палій, директор дитячої Бібліотеки на Кавказькій; м. Київ;
– Іван Андрусяк, письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок».

Більше про конкурс на сторінці у Facebook.

Друг Читача