У Києві презентують книгу колишнього розвідника Віктора Суворова

*

У середу, 20 травня, о 18:00 у книгарні Є відбудеться презентація книги колишнього розвідника, капітана ГРУ, всесвітньовідомого історика Віктора Суворова (справжнє ім’я – Володимир Рєзун) «Остання Республіка».  Представляти українським читачам новинку будуть її видавці – Брати Капранови.

 

Читайте також: Як СРСР не зміг “визволити” трудящих цілої Європи

 

«Остання Республіка» розповідає про славнозвісний День Перемоги та коли його почали святкувати, чому Парад Перемоги приймав не сам Верховний Головнокомандувач Іосіф Сталін, а його заступник Маршал Жуков? Чи справді СССР не був неготовим до війни, яким було співвідношення військових сил гітлерівської Німеччини та СССР? І головне – чому Радянський Союз програв Другу світову війну? В Росії книга зазнала гострої критики від «офіційних» істориків, але ніхто так і не спромігся спростувати доводів Суворова.
*

Купити книгу.

 

Суворов доводить, що попри те, що у Росії міняються вожді-президенти, але методи залишаються тими самими: те, що робив Сталін, потім повторював Хрущов, зараз це робить Путін. Росія залишається Росією.

 

«Остання Республіка» написана у 1994 році, допрацьована у 2011-му, а в 2014 році спеціально для українського видання автор, у процесі підготовки рукопису до друку, написав післямову, в якій проводить паралелі між 1941 та 2014 роком у зв’язку з військовим вторгненням до України.

Друг Читача

Більше книг Віктора Суворова українською.