Книжку про хунту презентували у зоні АТО

*

Днями бійцям, які виконують бойові завдання в зоні антитерористичної операції на сході нашої держави, була презентована книга про перспективи військового режиму в Україні. «Збірку провокативних текстів та екстремістської поезії» з гучною назвою «Київ Хунта Сіті» представив сам автор Дмитро Савченко.

 

 

Дослідник військових устроїв виступив перед добровольцями ДУК «Правий Сектор» та полку спеціального призначення «Азов», а потім відвідав хлопців на передовій – в селищі Широкине, в якому вже декілька днів тривають запеклі бої. Виявилося, що Савченко добре відомий у добровольчих колах своєю попередньою роботою «Маятник революції», яка увійшла до ТОПу-15 книг про Євромайдан. Тож, автору довелося підписувати обидві книги: «Маятник революції», яку бійці витягали із камуфляжних кишень, та нову – «Київ Хунта Сіті», яку автор дарував усім бажаючим. Така акція стала можливою завдяки сприянню компанії SvaStone, що ось вже більше року всебічно здійснює підтримку добровольчих батальйонів.

 

Дмитро Савченко народився у Києві. У 2004-му році закінчив філософський ф-т КНУ імені Тараса Шевченка. Того ж року був несправедливо засуджений за статтею тероризм. 10 років провів за ґратами. Звільнившись, активно поринув у суспільне життя: працює радіоведучим, бере участь в АТО як військовий журналіст, активно допомагає політв’язням, читає лекції. Видав декілька поетичних та публіцистичних збірок. Свій авторський стиль називає «провокацією». Сфера інтересів – тоталітарне мистецтво, релігійна філософія, геополітика.

Друг Читача