В Українському Домі продаватимуть книги

*

З 21 по 24 травня в Українському Домі, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться XI Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

 
Відвідувачі виставки матимуть змогу ознайомитись з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами.

 
У рамках виставкового заходу проводитимуться тематичні «круглі столи» з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.

 
Під час виставки відбудеться:
– Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен охочий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.
– Презентація міжнародної Книги бувальщин «Добро-Дій», що претендує на статус Національного рекорду України. Відвідувачі та гості виставки матимуть можливість долучитися до безпосереднього створення міжнародного рекордного артбуку – Книги бувальщин «Добро-Дій». Організатор мистецького соціального проекту – творче об’єднання “Всі мрії”.

Друг Читача