Вийшла пісня на вірші Івана Малковича про війну

*

Мультиінструменталіст Орест Криса опублікував композицію на вірші відомого поета і книговидавця Івана Малковича. Як зізнався Cultprostir музикант, «Пісня про Черешеньку» спочатку не планувалася до випуску напередодні 9 травня, хоча її текст пов’язаний з війною.

 

«У цьому вірші Івана Малковича трагедія війни постає у всій своїй безжальності та незворотності. На жаль, ці слова в наш час набувають нового змісту. Знову молоді хлопці та дівчата зі зброєю в руках платять своїм життям за майбутнє наступних поколінь», – розповів Cultprostir Орест Криса. Вірш Малковича, який став текстом нової пісні, був написаний в 1981 році.

 

Запис пісні проходив в майстерні-студії «Кофеїн», вокальні партії в ній виконали учасниці молодої групи BeTwins. «Наша майстерня-студія в даному випадку виступила як ідеолог і аранжувальник пісні. Нас об’єднують з Ірою і Томою Бутко з BeTwins дружні стосунки і співпраця над дебютним альбомом дівчат. Я точно знала, що вони зможуть передати той коктейль з нерву, суму, жалю і віри в добро, що закладений в пісні», – розповіла Cultprostir Таня Ша, господиня «Кофеїну» і лідер проекту Shopping Hour.

 

У роботі над треком також взяли участь віолончеліст Микола Дорош і звукорежисер Олександр Ходченко. «Сподіваюся, це не останній мій крок в проекті музичного інтерпретування віршів Івана Малковича. Всім миру за вікном та в серцях», – сказав Орест Криса.