Українською вийде нова книга Чака Паланіка

*

Книга відомого американського письменника Чака Паланіка «Чарівна ти» («Beautiful You») вийде українською у перші дні літа у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Повідомляється у прес-анонсі видавництва. Історія дослідника жіночих бажань вийшла в США восени минулого року і, як завжди, спричинила нову хвилю уваги та скандалів навколо творчості Паланіка.

 

Історія розгортається навколо молодої дівчини Пенні Харріґан, яка приїхала з Небраски до Нью-Йорку вибудовувати кар’єру у великій транснаціональній компанії. Зупинившись на одній зі сходинок власного корпоративного сходження Пенні не може вирішити, який шлях обрати далі. Раптово у її життя вривається Лінус Максвел, дослідник жіночих бажань та насолоди, який проводить розробки та дослідження сексуальних іграшок. Максвел ставить собі на меті «захопити весь світ» завдяки жіночій насолоді й розпочинає свій шлях з Пенні.

 

Ця сатирична історія сколихнула у США хвилю жіночого обурення та невдоволення, оскільки Паланік, мабуть свідомо, не змінюючи своїм письменницьким принципам весь роман підкреслює не здатність жінок протистояти власним бажанням. Й від цих скандалів й обурення отримує своє – увагу до роману й читачів. Видання «Washington Post» зазначає про роман Паланіка наступне: «Гонитва за жіночими втіхами у романі настільки захоплююча, що місце для критики тут не зовсім доречне. Як завжди у Паланіка витончений сатиричний гумор й нестандартні пригоди затягують у полон читання з першої сторінки».

Друг Читача