У Києві обговорюватимуть, чи потрібна Україні цензура

*

21 квітня у рамках проекту «Культура vs пропаганда» відбудеться дискусія, що стосуватиметься теми цензури. Пише Сultprostir.

 

Дискутуватимуть шеф-редактор інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна та художник і блогер Олександр Ройтбурд. Модератором дискусії виступить журналіст та ведучий телеканалу ZIK Остап Дроздов. Приводом для неї стала впроваджена українською владою низка обмежень та заборон в культурно-інформаційному просторі, необхідність яких їх ініціатори пояснюють інформаційною війною з Росією. Йдеться про обмеження та заборону на трансляцію російських телеканалів, на показ російських серіалів, публічне використання радянської та нацистської символіки та ін.

«Під час війни може бути місце і цензурі, і контрпропаганді. Інша справа, що треба називати речі своїми іменами: назвати війну війною і ввести якісь рамки, щоб не вийшло так, що ця практика потім перекочує в мирний час», – пояснив Cultprostir свою позицію Олександр Ройтбурд.

 

«Культура vs. Пропаганда» – проект, створений у співпраці громадської організації «Форум видавців» та благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки Fedoriv Hub. Дискусія «Цензура» відбудеться 21 квітня. Вхідним квитком на захід є дитяча книжка, яка стане внеском у спільний проект «Фундації Дарини Жолдак» і «Форуму видавців» – «100 000 книг для сільських бібліотек».

Сultprostir