Книги-розмальовки для дорослих стали бестселерами Amazon

*

Шотландська художниця Джоанна Басфорд створила серію розмальовок для дорослих, які вийшли в топ найбільш продаваних книг Amazon.com. На момент написання матеріалу продано більше 1,4 млн розмальовок Басфорд; найпопулярнішими стали видання Secret Garden і Enchanted Forest із зображеннями рослин і тварин. Повідомляє сайт Новости литературы.

 

Комерційний успіх книг-розмальовок для дорослих багато в чому пояснюється позитивними відгуками про видання зірок шоу-бізнесу. Так, своїми враженнями про книги Басфорд у соціальних мережах поділилися актриса Зоуї Дешанель, яка виконала одну з головних ролей у картині “Автостопом по Галактиці”, і південнокорейська поп-співачка Кім Кі-Бум.

*

У книгах Джоанни Басфорд – чорно-білі ілюстрації з безліччю деталей. Їх пропонується розфарбувати і доповнити, а також вирішити графічні загадки, знайти потаємні символи і пройти різні рівні. На думку читачів, ці книги знімають стрес, розвивають уяву, допомагають відволіктися від повсякденних проблем і знайти натхнення для нових творчих звершень.

Новости литературы

Купити розмальовки.