Вийшла книжка про українських волонтерів

*

Наприкінці березня у видавництві “Клуб Сімейного Дозвілля” вийшла друком збірка “Волонтери. Мобілізація добра”.

 

Автори збірки – Сергій Жадан, Ірена Карпа, Макс Кідрук, Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Катерина Бабкіна, Андрій Любка, Ірина Славінська, Галина Шиян. Вони склали яскраве полотно з віршів, оповідань, есеїв від десяти українських авторів змушує замислитись над феноменом волонтерства – події останнього часу зіткнули з цим явищем упритул. Не марно ж кажуть, що у скрутні часи злий стає злішим, а добрий – добрішим. Війна – це завжди маркер. Маркер на ненависть і людяність. Бо є ті, хто сіє ворожнечу, і є ті, хто – любов. Ця книга про других. Кожен із нас може бути таким.

 

“Волонтери. Мобілізація добра” – це книга про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.

 

 

Упорядниця збірки Ірена Карпа про феномен волонтерів зазначила: “Усі, хто волонтерить, так чи інакше пропускають той біль світу через себе. Вроджена емпатія? Пристрасть до самопожертви? Бажання робити світ кращим у будь-який спосіб, бо так навчилися в дитячих книжках і героїчних фільмах? Хтозна. Достеменно одне – вони ніколи не стоять осторонь. Розгрібаючи найгірші, найбільш стресові ситуації, самі залишаються притомними. Що допомагає їм вижити?”

 

 

Перші презентації книги “Волонтери. Мобілізація добра” за участі авторів збірки пройдуть на виставці “Книжковий Арсенал” у Києві 23-24 квітня.

Друг Читача

Передзамовити книгу.