У квітні відомий київський бізнесмен презентує свою дебютну книгу

*

Економіст і співзасновник одного з вільних просторів столиці Олексій Геращенко дебютував у художній літературі. Його книга «Лише секунда» («Видавництво Кальварія») з’явиться у книгарнях вже 1 квітня. Офіційна презентація відбудеться на Книжковому Арсеналі. Повідомляє Cultprostir.

 

«Лише секунда» – роман про вибір, про переоцінку цінностей, про тонку межу між любов’ю та відразою, життям та смертю. У чужій квартирі Андрій випадково знаходить щоденник, у якому описане… його життя. Головний герой шукає відповіді на запитання, які він колись давно відклав, залишив на майбутнє. І ось вони нібито вже й забулися і загубилися, проте раптом випурхнули із глибин пам’яті, тож доводиться усвідомлювати свої слабкості й бажання, пізнавати самого себе. І в якийсь момент все стає зрозумілим. Бо вибір є завжди. Свобода волі, що здатна перетворювати світ навколо нас. Момент життя, в якому доводиться зробити найважливіший вибір.

 

«Лише секунда» – це роман про дивний світ, який ми не бачимо, про любов батька до дитини і про вибір, який змушує чесно відповідати на питання: «Що є насправді цінним для тебе?» – говорить Олексій. – Герой блукає стежками минулого, аби знайти відповіді для майбутнього. Люди, які зустрічаються герою, ніби мають чарівний зв’язок із ним, а, може, всі люди насправді пов’язані, хоч і не усвідомлюють цього?»

 

Олексій Геращенко більше відомий культурному середовищу як співзасновник простору Freud House, а у бізнес-сфері як економіст, експерт із управління фінансами, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs), автор безкоштовного курсу «Фінансовий менеджмент» он-лайн університету Prometheus, лектор Відкритого Університету Майдану та активний учасник громадянських ініціатив щодо реформування економіки України.

Cultprostir