До Києва приїде опозиційний білоруський книговидавець

*

З 22 до 26 квітня у Києві відбуватиметься Міжнародний фестиваль і ярмарок «Книжковий Арсенал». Повна програма його іноземних гостей-учасників досі формується, але вже точно відомо, що захід відвідає  Ігор Логвінов – білоруський видавець, громадський діяч. Пише Сultprostir.

 

У 2014 році Логвінов отримав премію Міжнародної асоціації видавців «за зразкову мужність у відстоюванні свободи вираження та свободи преси». Цьому передували численні утиски діяльності Логвінова з богу білоруської влади, наприклад, позбавлення ліцензій на видавничу діяльність за видання «екстремістського» фотоальбому «Прес-фото Білорусі 2011», які не припинилися й донині. Так, у січні його книгарню у Мінську, яка діє як повноцінний культурний осередок, намагались закрити за сфабрикованою справою у звинуваченні у несплаті податків. Щоб врятувати книгарню, було оголошено збір коштів для сплати штрафу у 65 000 доларів. За допомогою відданих читачів і друзів книжковий магазин  «ЛогвінаЎ» вдалося врятувати.

 

Ігор Логвінов активно популяризує сучасну білоруську поезію, підтримує міжкультурні зв’язки з літераторами з України, Росії, Польщі, Чехії.

Сultprostir