У Вінниці пройде великий літературний форум

*З 22 по 24 травня Вінниця прийме у себе великий літературний форум –Міжнародний фестиваль оповідання Intermezzo. 25 березня в столичному Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація події. Фестиваль присвячений вітчизняному письменнику Михайлу Коцюбинськомута 150-річчю з дня його народження. Пише Cultprostir.

 

Назву форуму дала новела Коцюбинського Intermezzo. Її герой-художник не витримує тиску соціуму і біжить від нього в інше середовище. Після короткої паузи (Intermezzo), відпочинку і перезавантаження свідомості, художник знову повертається до активного життя. З цього сюжету народилася ідея і головна тема фестивалю – життя в посттравматичному просторі.

 

За допомогою короткої прози і кіно учасники форуму спробують будувати конструктивні діалоги, обговорюючи ситуацію в країні. Серед гостей Inermezzo – балканський письменник Міленко Ерговіч, польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі, вітчизняні літератори Окана Забужко, Софія Андрухович. Також у програмі спеціальні події, одною з яких є медіа-спектакль Il Caprese за участю ведучого радіо «Аристократи» Данили Хомутовского. У виставі прозвучать тексти Михайла Коцюбинського.

Cultprostir