У квітні вийде книга про небратні Україну та Росію

*

1 квітня Макс Кідрук презентує нову книгу “Небратні”. Як передає Еспресо.TV,  письменник каже, що його робота публіцистична.

 

“Річ у тім, що від часу подій, про які я пишу, сплинуло зовсім мало часу – недостатньо для того, щоб повною мірою осягнути глибинну сутність політичних процесів, що призвели до лобового зіткнення України та Росії; абсолютно недостатньо, щоб виявити справжні, часто приховані мотиви персоналій, які визначали та визначають долю моєї країни у ХХІ столітті: президентів Ющенка, Януковича, Порошенка, правителя Російської Федерації Путіна, олігархів Медведчука, Ахметова, Коломойського й інших. Ця книга – публіцистична, а публіцисти, як відомо, не гребують фільтруванням усього, про що пишуть, через призму власного “я”, – повідомив автор.

 

За його словами, у книзі зображені події, які він бачив на власні очі, історії з життя друзів, знайомих і родичів, декотрі з яких раптом опинилися “по той бік фронту” – в анексованому Криму чи у відтепер ворожій Росії.

Еспресо.TV

 • Сепаратист

  Пусть бумагамарака, состряпавший эту писульку, сгорит в аду вместе с заказчиком и издателем.

 • Если находящиеся к власти жиды и приведшие их к власти западенские наци, а также некоторая часть украинских людей , которым эта жидовская власть пытается вбить в их головы нелюбовь к России не любят Россию, то это абсолютно не значит, что Россию не любит подавляющее большинство украинского народа.

 • Солокія

  Тут, “Моня” треба Соломона. Та й ти, як видно, найму не уник.

 • Хабарівськ

  Мала арфістка грала там.
  Співала “Заповіт” Шевченка.
  “Фашистка! Хунта!” – крикнув хам
  І вилив на дівча зеленку.

 • Інтернаціоналіст

  Якщо ти чесний,
  То чому ти знову
  Закрився щільно
  Від чужого слова?