Посібник “Курс юного патріота” вийде до нового навчального року

*

До нового навчального року вийде друком навчальний посібник для дітей молодшого і середнього шкільного віку “Курс юного патріота”. Про це повідомляє видавництво “Креативна група 64”.

 

Посібник стане цінним надбанням для батьків, які прагнуть вкладати зусилля у становлення своєї дитини як особистості зі стійкими моральними якостями, чуйною душею, міцним тілом та сильним духом. Водночас найважливіше, що може дати дитині “Курс юного патріота”, – це усвідомлення того, заради кого і заради чого варто бути здоровим, сильним, розумним, кмітливим тощо. Посібник навчить дитину цінувати свою сім’ю, свій рід і Батьківщину, дбати про близьких людей, знаходити собі гідне місце серед однолітків, зберігати й примножувати добробут власного роду і зрештою бути щасливим.

 

Поняття “патріотизм” у межах “Курсу юного патріота” розглядається ширше, ніж “захист своєї Батьківщини зі зброєю в руках”. Головна ідея полягає у тому, що патріотом можна ставати набагато раніше, ніж доведеться ставати на захист своєї країни. Адже справжній патріотизм починається з різнобічної турботи та піклування про своїх родичів, близьких та друзів. І в цьому розумінні патріотичне виховання актуальне дітям, починаючи з найменшого віку.

 

Навчальний посібник “Курс юного патріота” було схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 14.1/12-г-1661 від 14.10.2014 р.).

Дивитися уривок з підручника

 

Друг Читача

  • Висновок

    Яку фразу вигукнула Джіма? “Свободу Наді” чи “Мама мила раму”?