В Україні вийшла книга про демонів і кохання

Літературна агенція Discursus повідомила про вихід книжкової новинки – твору Алекс Дігель «У місячному сяйві». У ньому йдеться про боротьбу з власними страхами, демонами – реальними і уявними. Центральна історія базується на любові та ненависті – на двох рушійних силах цивілізації. Авторка дає читачеві змогу познайомитись з різними характерами, ситуаціями, щоб виокремити для кожного щось важливе. Пише Cultprostir.

*

 

Купити книгу.

«Це історія про людей, важливих і не дуже, про перехожих, яких ми зазвичай не помічаємо, та найголовніше, це прагнення показати наскільки жорстокими вони бувають, на які звірства здатні люди, і водночас, які неймовірно благородні вони бувають, при цьому навіть не задумуючись, як виставити це благородство на показ для загального ухвалення або піднесення», − уточнює для Cultprostir письменниця.

 

Також Алекс Дігель зазначає, що на створення книги її надихало місто – Харків: «Я живу і працюю в Харкові, і як більшість місцевих мешканців дуже його люблю. В місті-мільйоннику живе безліч різних народностей: французи, корейці, канадці, китайці, італійці, африканці і ще багато національностей до який тут ставляться вельми спокійно, що дуже мені імпонує. Бідні, багаті, середній клас, хіміки які працюють в швацьких цехах, продавці які раптом стали телеоператорами, відв’язні тусовщики, працеголіки які гарцюють по 10-14 годин на добу, маргінали і гомосексуалісти, в цьому місті вдосталь усього. Та як і кожен мікросвіт, Харків має свої мрячні історії, про які не дізнаєшся в стрічці новин, їх приховують від загалу, і це досить легко, зважаючи на масштаби «декорацій». Певно, тому мало хто задумується про те, наскільки добре вони знають людей, з якими спілкуються, навіть не припускаючи, що справжнє зло не завжди має моторошний вигляд, іноді, воно схоже на звичайну людину, як та, з якою ви вітаєтеся щодня на сходовому майданчику…».

Cultprostir