Влітку в українських школах відкриють мовні табори

*Міністерство освіти і науки започатковує літні мовні табори. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час наради з директорами департаментів (начальників управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, передає прес-служба Міністерства.

 

Зокрема, Сергій Квіт наголосив на важливості питання створення волонтерського проекту проведення мовних літніх таборів, що охопить всі школи країни.

Сергій Квіт повідомив, що діти перебувають в школах у червні, в оздоровчих таборах, які насправді не виправдовують себе, тому в цьому році Міністерство пропонує зробити тритижневу літню школу англійської мови на базі загальних середніх навчальних закладів.

За словами Сергія Квіта, в майбутньому Міністерство освіти і науки планує розробити соціальну програму вивчення англійської мови.

Як повідомив Міністр, до проекту літніх таборів МОН залучає українські волонтерські організації та окремих волонтерів з різних країн, які є носіями мови. Методичні розробки вивчення англійської мови у літніх таборах, надані американськими, британськими та канадськими організаціями, будуть розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.

«Літня школа англійської мови – це один із найважливіших проектів Міністерства загальнонаціонального значення», – наголосив Сергій Квіт.

Ключову роль у ньому відіграватимуть обласні департаменти (управління) освіти і науки та інститути підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що представлені в усіх регіонах.

Під час наради також обговорювалися питання фінансування освіти, порядку закінчення навчального року, організації вступної кампанії, проведення мовних таборів, демократизації процесів управління в освіті тощо.

У нараді взяли участь заступник Міністра Павло Полянський, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, Голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, представники департаменту загальної середньої дошкільної освіти МОН України.

Новий Погляд