Дві нові книги скандального письменника Олеся Ульяненка побачать світ

Незабаром у видавництві Folio вийдуть друком одразу дві нові книжки українського письменника Олеся Уляненка.

 *

Софія” (2008) – останній із циклу романів про злочинниць. Письменницький світ Ульяненка обертається навколо гарних та розбещених жінок з активною життєвою позицією, жінок-діячів. Ці жінки прагнуть досягти успіху за будь-яку ціну, але в їхні розрахунки зовсім не входить Бог, жорна якого мелють помалу, зате певно… Героїня роману Софія – ще фактично дитина. Вона вбиває, аби самоствердитися…

 

Перли і свині” (2009) сам автор називав романом-коміксом. Події у творі відбуваються у Києві, одразу після початку ядерної війни – у паралельному зрізі майбутнього, яке дуже схоже на сьогодення. Кілька шахраїв у компанії з чорношкірим проповідником Абрахамом Лі знаходять шпарину в просторі та часі й потрапляють у цивілізацію динозаврів. Там вони з успіхом розпочинають свої оборудки, захоплюють владу і розбещують еліту наркотиками.

 

Олесь Ульяненко (справжнє ім’я Олександр Ульянов; 1962—2010) – український письменник, автор понад 20 творів. У видавництві “Фоліо” вийшли друком його книжки: “Сталінка. Дофін Сатани”, “Жінка його мрії”, “Квіти Содому”, трилогія “Ангели помсти”, “Вогненне око”, “Серафима”, “Знак Саваофа”.

 

Життя Ульяненка сповнене пригод і таємниць. Відомо, що він закінчив Миколаївську морехідку, був якутським шаманом; воював спочатку у ВДВ у Німеччині, а потім в Афгані; тусив з легендами пітерського року; заробляв на життя підпільним боксом; був послушником у Лаврі; єдиний в Україні отримав Малу Шевченківську премію; був першим офіційно визнаним порнографом незалежної України; відстояв своє добре ім’я в суді і був знайдений мертвим у своїй квартирі за півроку по тому.