20 романів розкажуть передісторію нового епізоду “Зоряних воєн”

*

Студія Disney оголосила про те, що восени випустить 20 нових романів по “Зоряних війнах“. Книги стануть сполучною ланкою між класичним шостим епізодом франшизи і новим фільмом “Зоряні війни: Пробудження сили“, повідомляє Entertainment Weekly.

 

Нові романи будуть вважатися відповідними каноном франшизи. Деякі з нових книг розкажуть, що сталося з героями класичної трилогії після подій шостого епізоду “Зоряні війни: Повернення джедая“. Інші ж перекажуть події перших трьох фільмів Джорджа Лукаса, але очима другорядних персонажів.

 

Автори романів працювали в тісному співробітництві зі сценаристами сьомого епізоду “Зоряних воєн”, щоб уникнути спойлерів фільму в книгах і, навпаки, натякнути на деякі теми і сюжети майбутніх картин, а також ввести у франшизу нових персонажів.

 

У квітні 2014 року Disney вже визнав усі книги, розповіді, комікси та відеоігри, які складали так звану розширений всесвіт “Зоряних воєн“, не канонічними, тим самим позбавивши себе від необхідності погоджувати сюжет майбутніх фільмів з цими численними творами.

 

Зоряні війни: Пробудження сили” вийде у світовий прокат 18 грудня 2015 року. Ще два сиквела студія планує випустити до 2019 року. Крім того, в планах Disney – кілька спін-оффов, присвячених окремим персонажам франшизи.

Gazeta.ua