Оголошено літературний конкурс від Союзу Українок Америки

*

Фонд Лесі і Петра Ковалевих при Союзі Українок Америки оголошує літературний конкурс 2015 року. Прийом заявок триває до 30 квітня. Переможців визначатиме журі, склад якого буде оголошено після визначення імен лауреатів. Про це повідомляється на сайті Всеукраїнської мережі конкурсів, грантів, конференцій та фестивалів.

 

Умови участі та вимоги до учасників:

1) на конкурси «Поезія» і «Проза» приймаються україномовні книги, видані протягом 2013-2014 років. Автори надсилають книжки у форматі pdf та один примірник.

2) на конкурс «Дебют» приймаються твори (книжки і рукописи) у жанрі поезії, прози чи драматургії. Віковий ценз на конкурс «Дебют» – автору не більше 30 років.

 

Лауреати 2015 року отримають Грамоту і грошову винагороду: «поезія» – 2 000 доларів США; «проза» – 2 000 доларів США; «дебют» – (поезія, проза, драматургія) – 1 000 доларів США.

 

У 2015 році журі вперше присудить премію іноземному перекладачеві за пропаганду української літератури в світі – 1 000 доларів США.

 

Нагадаємо, Фонд Лесі і Петра Ковалевих засновано у 1967 році при Союзі Українок Америки з метою підтримки творців української науки та літератури.

ІА ПРО